ZEKİ AKSU: “LİGLERİN OYNATILMASINDAN YANAYIZ”

Beykozspor1908 Kulübü Başkanı Zeki Aksu gündemle ve liglerin geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Aksu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı ;

” SPOR KAMUOYUNA VE CAMİAMIZA

Beykoz Spor Kulübü olarak içinde bulunduğumuz Corona Virüslü günlerin bir an önce bitmesi ve öncelikle Türk Halkı olarak eski sağlıklı günlerimize dönmemiz en büyük temennimizdir.

Şu anda Türk Halkı olarak bu paydada buluşmayan kesimimiz yok düşüncesindeyiz.

Malum zorlu bir Futbol sezonu geçirdik. Çok önemli transfer için çok önemli meblağlar harcayarak yepyeni bir yapılanma şekliyle Bal Ligine yükselme mücadelesinde ilk aşamayı geçerek play off grubuna kalmayı başardık.

Play off grubunda gerek şanssızlıklar, gerekse hakem hatalarının ilk iki müsabakada puan almamız yönünde etken olsada, hedefe varma konusunda en ufak bir tereddüt yaşamıyoruz.

Beykoz 1908 olarak en büyük isteğimiz bu virüsten bir an önce kurtulmak ve play off müsabakalarına kaldığımız yerden devam etmektir.

Gerek profesyonel Liglerimiz, gerekse Amatör Liglerimizin geleceği ile alakalı lobi faaliyetlerinin tüm hızıyla devam ettiğinin farkında ve takipçisi konumundayız.

Tek bir olasılığı asla kabul etmeyiz. Bu sezonun yok sayılması. Bu olasılığı kabul edecek hiçbir kulüp olacağını sanmıyoruz. Aksi takdirde bu kadar emek ve maddi zararın telafisi mümkün değil.

Futbol Federasyonunu yöneten büyüklerimiz yeni sezonu geç başlatabilirler, yeni sezon müsabakalarını hızlandırarak oynatabilirler. Zaman bizim açımızdan sorun değil.

Play off müsabakalarını mutlaka oynamak istiyoruz. Liglerin iptal olup yok sayılması ve şu an itibariyle tescil edilmesi dışındaki her karara saygılıyız ve uyarız…”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*