HAYDİ BEYKOZ 1908 İÇİN ŞİMDİ TAM SIRASI!!!

İlçemizin tartışmasız en değerli markası Beykoz 1908 kulübümüz. Yıllardan beri maalesef profesyonel lig hayaliyle yanıp tutuşuyor.

Geçtiğimiz yıl Bölgesel Amatör Lige yükselmeyi başardı.

Profesyonel 3.lige yükselmesi için önünde sadece bir lig kaldı.

Pandemi dolayısıyla Bölgesel Amatör Lig Haziran ayına kadar ertelendi. 15 gün içinde de başlaması bekleniyor. Bu süreçte lige katılacak 266 takımdan 150’den fazla katılım dilekçesini geri çekti.

110 civarında takım lige katılacak. Beykoz 1908’de lige katılacak kulüplerden birisi. İstanbul’un 27 takımından 19’u lige katılmayacak.

Aralarında Vefa,Ortaköy,Bakırköy,Yeşilköy, Beyoğlu Yeniçarşı,Nişantaşı gibi iddialı kulüplerde var.

Pek çok kulüp bu süreci antrenman bile yapamadan geçirirken Beykoz 1908 neredeyse 3-4 aydır aralıksız çalışıyor. Birçok hazırlık maçı da yapti. Yapmaya da devam ediyor.

3.lige muhtemelen 7 civarında takım çıkacak. Her bölgeden 1 takım. Marmara bölgesinden de bir takımın çıkması muhtemel. Beykoz 1908’in de şansı hiçte az değil. Neredeyse lige hazır konumda takımımız. Birkaç takviye yapabilirsek ligin en iddialı takımı konumuna gelebiliriz.

Takımımızın birkaç takviyeye ihtiyacı var. Hazır 3.ligde bitmişken 1-2 aylığına 3.lig kulüplerinden alınacak 4-5 futbolcunun katkısıyla Beykoz 1908 profesyonel 3.lige merhaba diyebilir.

Bu transferler için başta Beykoz belediyesi olmak üzere ilçenin ekonomik anlamda ileri gelenlerinin desteğine ihtiyacı var. Bu destek verilirse yıllar sonra Beykoz’umuz 3.lige çıkabilir.

Öyle verilecek destek atla,deve degil. Alınacak birkaç iyi futbolcuya verilecek ücretten ibaret neredeyse.

Haydi sayın Murat Aydın haydi ekonomik durumu iyi olan Beykozlular.

Bu fırsat bir daha zor gelir. Sadece 10 maç sonunda Beykoz 1908 profesyonel lige çıkabilir. Kulübümüzün desteğinize çok ihtiyacı var. Şimdi değilse ne zaman? İlçenin marka değeri olan Beykoz 1908’i sahipsiz bırakmayalım. Beykoz 1908 profesyonel lige çıkarsa yapacağı reklamla hem Beykoz belediyesi,hem ilçemiz,hem destek verenler hemde tüm Beykozlular kazanacak.

Bunca emek boşa gitmesin. Yıllar sonra elimize gelen fırsatı geri tepmeyelim. Böyle altın tepside önümüze gelen şansı bir daha bulamayabiliriz.

HAYDİ BEYKOZ 1908’E DESTEK İÇİN ŞİMDİ TAM SIRASI!!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*