BEYKOZ 1908’DEN ALİ DÜŞMEZ’E TAM DESTEK

Ekim ayı içerisinde yapılacak İASKF seçimleri öncesinde Beykoz 1908’den İASKF Başkanı ve yeniden başkan adayı olan Ali Düşmez’e tam destek açıklaması geldi.

Beykoz 1908 Kulübü Başkanı Zeki Aksu tarafından yapılan açıklama da şu ifadeler kullanıldı :

” Ali Düşmez futbolun hemen her kademesinde hem sporcu hem de yönetici olarak çalışmış, başarılarla dolu, şaibesiz ve lekesiz kariyeriyle tam bir futbol adamıdır. Amatör Futbol Federasyonu yönetimindeki başarılı icraatları sayesinde TASK Başkanlığına ve oradan da TFF Başkan vekilliğine kadar yükselmiş pek çok alanda sorunların çözümüne sağladığı katkıyla ve çağdaş vizyonuyla Türk futbolunun bir adım daha ileriye taşınmasında önemli roller üstlenmiştir.
Ali Düşmez’in federasyon bünyesinde gerçekleştirdiği güzel hamlelerin devam edeceğinden şüphemiz yoktur. Amatör futbol sevdalılarının da gerçeklerin yolunda hareket ederek Ali Düşmez’e bir kez daha güven duyarak teveccüh göstereceklerini düşünüyoruz.
Ali Düşmez geçmişte sarı-siyah formayı giymiş, kulübümüzün genel kurullarında tüm üyelerimizin desteğine mazhar olmuş bir isimdir.
26 Mayıs 2019 yılında kendisinin de katılmış olduğu genel kurul toplantımız doğrultusunda ve yönetim kurulumuzda oybirliği ile oluşan görüş çerçevesinde BEYKOZ Spor Kulübü olarak Ali Düşmez’e kayıtsız şartsız destek veriyoruz. Çünkü yaptıklarının yapacaklarının teminatı olduğunu biliyoruz. “

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*